Select Page

Začíname! Máme svoju webovú stránku.

Zaujímavé veci často vznikajú spontánne a náhodou.

Čo teraz plánuješ robiť,? – opýtal sa ma len tak zo zvedavosti pri náhodnom stretnutí Peter Simčák. To, čo celý život, písať texty, príbehy, plus po novom ma začal veľmi baviť dizajn webových stránok – odpovedal som.
V klube potrebujeme jednu,- zareagoval.

Vtedy som netušil, akú mal pravdu.

Klub, ktorý zo 197 klubov v krajine poskočí v rebríčku na deviate miesto, s ktorým trénujú hráči z prvej stovky svetového rebríčka a mnoho ďalšieho sa potrebuje o tieto zaujímavosti s verejnosťou a fanúšikmi deliť.

Lebo tieto príbehy a správy povzbudzujú, inšpirujú, nabádajú deti okúsiť nový šport a možno, dúfam, motivujú aj sponzorov k novej spolupráci.

Ako prvé som si pozrel webové stránky iných klubov. Kvôli predstave, čo by na nich asi malo byť. Na moje prekvapenie dizajnovo má veľa z nich dizajn v štýle 90 rokov a ťažko sa čítajú na mobile.

  
Mnoho slovenských klubov má na webe bohatý obsah, avšak na mobile je takmer nepoužiteľný. Po tejto stránke už teraz môžme vyzvať aj TK Slovan. 

Povedal som si, stránka tatranského klubu musí byť moderná, atraktívna a najmä super jednoduchá a prehľadná. Pohodlne použiteľná na mobile.

Ešte dôležitejšie ako dizajn bude obsah. Miesto suchých tabuliek a štatistík sa chceme viac sústrediť na pútavé rozhovory, udalosti, príbehy a zaujímavosti zo života v klubu a tenisu.

Do akej miery sa to podarí, posúdite len vy, čitatelia.

Ak ale po vzhliadnutí stránky kultúrny dramaturg Jano Bendík, ktorý sám o sebe vyhlasuje, že je najväčší frfloš v Tatrách povedal, že sa mu web páči a na jeho veľké prekvapenie nemá výhrady, bolo to veru prvým povzbudením.

Námety, podnety, pripomienky, kritiku, prosím vás o to, nám adresujte.

Napríklad na tento email: tomas.tistan zavináč outlook.com

Tomáš Tišťan

.

Komentáre k článku